تبلیغات
♫موسیقی سنتی ایران♫ - دانلود آهنگ + نت باباکرم
تاریخ : یکشنبه 9 تیر 1392 | 03:25 ب.ظ | نویسنده : سپهر شفیعی

با سلام

امروز براتون نت و آهنگ باباکرم رو گذاشتم که خیلی ها باش خاطره دارند . آهنگ باباکرم در دستگاه همایون و گوشه شوشتری می باشد که یک رنگ شوشتری به حساب می آید .

اولین فایل ،‌ نت این آهنگ زیبا هستش که برای اکثر ساز ها هستش به خصوص ساز های آرشه ای مثل ویولن و کمانچه و .... . نت این آهنگ را باید با " سی بمل " و " دو دیز " نواخته شود که آهنگ را بسیار زیبا می کند . برای دانلود نت این آهنگ روی لینک زیر کلیک کنید

حجم : Mb

پسورد : mahoor.tk (به کوچک بودن حروف دقت نمایید)

دانلود

*  *  *  *  *  *  *  *

دومین فایل ،‌فایل اجرایی نت بالا هستش که چون خیلی ها در نواختن همچنین رِنگ هایی مشکل دارند بتونند به راحتی این آهنگ رو بنوازند . در ضمن این فایل صوتی بوده و استاد احمدی اون رو با ویولن نواخته است که در خدمت شما عزیزان قرار می گیرد . برای دانلود این آهنگ رو لینک زیر کلیک نمایید .

حجم :  Mb

پسورد : mahoor.tk (به کوچک بودن حروف دقت نمایید)

دانلود

               *  *  *  *  *  *  *  *

سومین فایل ، کلیپ نواختن این آهنگ زیبا هستش که خودم زدم (محمد شفیعی) واقعا زیبا شده حتما دانلود کنید . در ضمن در ابتدای کلیپ نوع کوک کردن ساز ویولن و قرار گیری نت ها بر روی ساز ویولن رو آموزش دادم .

برای دانلود این کلیپ به همراه ویولن آقای محمد شفیعی روی لینک زیر کلیک کنید . (نظر یادتون نره .....)

حجم : Mb

پسورد : mahoor.tk  (به کوچک بودن حروف دقت نمایید)

مدت کلیپ : 5 دقیقه و 32 ثانیه

دانلود

البته اینجا باید یه چیز رو بهش اشاره کنم . اون هم این است که آهنگ باباکرم در گوشه منصوری است . و اکثر نوازندگان موسیقی گوشه منصوری را پلی بین دستگاه چهارگاه و گوشه شوشتری می دانند .
طبقه بندی: دانلود آهنگ های موسیقی سنتی، آموزش ساز های ایرانی، دانلود نت های موسیقی سنتی، موسیقی سنتی ایران،

دریافت کد رای گیری